Lokalita

Výborná poloha budovy na hranici rozvíjející se obchodní oblasti a moderní rezidenční čtvrti Prahy 8 – Karlín poskytuje projektu AFI Karlín jedinečnou výhodu před ostatními projekty. Uživatelské pohodlí je zajištěno velkorysým a promyšleně navrženým pracovním prostředím, které využívá všech výhod rezidenční čtvrti s nabídkou plné občanské vybavenosti a služeb.

Díky dokonalé kombinaci těsné blízkosti centra města, okolní občanské vybavenosti a výborné dostupnosti je AFI Karlín ideální volbou.

Karlínský AFI Karlín má řadu výhod, jeho poloha však patří k té největší. Blízkost centra města (pouhé 2 zastávky metrem nebo 5 minut autem) a genius locci připomínající SoHo v New Yorku činí z této čtvrti skutečně vyhledávanou moderní lokalitu. Jedná se o životem kypící místo, avšak stranou ruchu a shonu centra města.

Mnoho mezinárodních i úspěšných českých společností si vybralo Karlín jako místo pro své podnikání. Karlín je dobře dostupný autem i veřejnou dopravou. Naleznete tu veškerou občanskou vybavenost, obchody a služby. Je to zkrátka ideální místo k podnikání.