Kreativní a efektivní kancelářské prostory

Kreativní prostor umožňuje vysokou efektivitu pracovních sil, což je potvrzeno statistikami i mnoha úspěšnými společnostmi.

Budova AFI Karlín nabídne pracovní prostředí opravdu jedinečné kvality. Všichni nájemci budou mít k dispozici krásné světlé kanceláře s otevíratelnými okny umožňující flexibilní dělení prostor. Je jen na nich, zda si zvolí cestu open space anebo uzavřených kanceláří.

Centrální jádra v každém křídle jsou připravena na instalaci kuchyněk. Všechno je navrženo a provedeno v nejvyšší kvalitě. Rovněž se zde nacházejí prostory pro serverovny.

Naši interiéroví architekti a projektanti jsou připraveni pomoci vyřešit jakékoliv vaše požadavky.

Bezpečné pracovní prostředí

Udržitelný design budovy splňuje požadavky na příjemné pracovní prostředí.

Zelená fasáda budovy AFI Karlín je odrazem toho, co se skrývá uvnitř: komfortní pracovní prostředí na nejvyšší úrovni. Prvotřídní technologie přivádí do kancelářských a dalších prostor čerstvý vzduch. Každá kancelář má možnost individuálního doregulování teploty, což zaručuje maximální uživatelský komfort a zároveň umožňuje kontrolovat spotřebu energií.

Bezpečnost našich nájemců je dále zajištěna systémem magnetických karet, který lze individuálně naprogramovat. Recepce a bezpečnostní služba budovy jsou v provozu 24 hodiny denně.